Πίνακας Ελέγχου Συντονιστών ]

Θεατρικό Λήξης Σχολικού Έτους - Τα Ναυτάκια (για Νηπιαγωγείο

Αναζήτηση εκπαιδευτικού υλικού από τα μέλη μας.

Θεατρικό Λήξης Σχολικού Έτους - Τα Ναυτάκια (για Νηπιαγωγείο

Δημοσίευσηαπό miker » 23 Απρ 2009, 16:07

Συνάδελφοι έχω δει κάπου-κάπως-κάποτε :? :? :? ένα μικρό χιουμοριστικό θεατρικό με τίτλο "Τα ναυτάκια" όπου ο Καπετάνιος καλεί τους ναύτες σε αναφορά. Είναι για λίγα παιδάκια από ότι θυμάμαι και πολύ απλό και σκέφτομαι να το προτιμήσω φέτος λόγω μικρού τμήματος (σε ηλικία και αριθμό παιδιών). Μήπως έχετε καμιά ιδέα σε ποιό βιβλίο υπάρχει γιατί δεν το βρίσκω με τίποτα... Ή μήπως κάποιος από εσάς το έχει και μπορεί να μου το στείλει; Ευχαριστώ εκ των προτέρων....[color=green8e][/color8e][size=188e][/size8e]
Άβαταρ μέλους
miker
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 15 Οκτ 2006, 00:00

Δημοσίευσηαπό grigoriadoukate » 23 Απρ 2009, 23:31

θα το ηθελα και γω αυτο το θεατρικο γιατι εχω προνηπια και θα ειναι καλο νομιζω... :
Άβαταρ μέλους
grigoriadoukate
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 10 Μαρ 2009, 01:00
Τοποθεσία: ëáñéóá

Δημοσίευσηαπό kolovouelen » 24 Απρ 2009, 00:10

δεν ξέρω το συγκεκριμένο θεατρικό αλλά αν δεν το βρεις σου προτείνω την "Παραμυθοσαλάτα"
Άβαταρ μέλους
kolovouelen
 
Δημοσιεύσεις: 119
Εγγραφή: 28 Ιαν 2009, 01:00

Δημοσίευσηαπό grigoriadoukate » 24 Απρ 2009, 21:17

ευχαριστω θα το εχω υποψην μου... οτι αλλο νομιζετε πως ειναι καλο παρακαλω αποστειλετε το ...
Άβαταρ μέλους
grigoriadoukate
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 10 Μαρ 2009, 01:00
Τοποθεσία: ëáñéóá

Re: Θεατρικό Λήξης Σχολικού Έτους - Τα Ναυτάκια (για Νηπιαγω

Δημοσίευσηαπό elenipapa » 24 Απρ 2009, 21:45

Συνάδελφοι έχω δει κάπου-κάπως-κάποτε :? :? :? ένα μικρό χιουμοριστικό θεατρικό με τίτλο "Τα ναυτάκια" όπου ο Καπετάνιος καλεί τους ναύτες σε αναφορά. Είναι για λίγα παιδάκια από ότι θυμάμαι και πολύ απλό και σκέφτομαι να το προτιμήσω φέτος λόγω μικρού τμήματος (σε ηλικία και αριθμό παιδιών). Μήπως έχετε καμιά ιδέα σε ποιό βιβλίο υπάρχει γιατί δεν το βρίσκω με τίποτα... Ή μήπως κάποιος από εσάς το έχει και μπορεί να μου το στείλει; Ευχαριστώ εκ των προτέρων....[color=greena4][/colora4][size=18a4][/sizea4]
Άβαταρ μέλους
elenipapa
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 04 Φεβ 2009, 01:00


Επιστροφή στο ΕΥΡΕΣΗ ΥΛΙΚΟΥ (για τα μέλη)

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 16 επισκέπτες