Πίνακας Ελέγχου Συντονιστών ]

ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ

Αναζήτηση εκπαιδευτικού υλικού από τα μέλη μας.

Re: ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ

Δημοσίευσηαπό KONTIA » 30 Νοέμ 2016, 09:55

Καλημέρα,
Αν κάποιος συνάδελφος έχει τη μουσική για τη Βαρυστομαχιά του Αη Βασίλη ή τη Δίαιτα του Αη Βασίλη , θα ήταν εύκολο να μου τα στείλει στο [email protected] ;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Άβαταρ μέλους
KONTIA

Δημοσίευσηαπό metsvou » 21 Νοέμ 2017, 20:35

Καλησπέρα! Μήπως θα μπορούσε κάποιος από τα μέλη να μου στείλει τη μουσική από το Χριστουγεννιάτικο θεατρικό "Ο Αη Βασίληε κόκαλο;"
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!!!
Άβαταρ μέλους
metsvou

Δημοσίευσηαπό Εύη Αραμπατζιδου » 26 Νοέμ 2017, 17:27

Καλησπερα!!!Ειμαι εκπαιδευτικός και θα ήθελα κ εγώ να έχω την μουσική επένδυση, αν είναι δυνατόν!
Ευχαριστ΄ψ εκ των προτέρων!Το mail μου είναι [email protected]
Άβαταρ μέλους
Εύη Αραμπατζιδου

Δημοσίευσηαπό e-selides » 01 Δεκ 2018, 13:45

Για όσους θέλουν να κατεβάσουν το κείμενο του θεατρικού έργου παρακαλούμε ακολουθήστε τον παρακάτω σύνδεσμο της προσωπικής ιστοσελίδα της συγγραφέως του θεατρικού Μαρία Ν. Κίτρα:

https://www.theatrika-erga.gr/theatriko/agios-vasilis-kokalo

https://mkitra.com/

Συγγραφέας - Σκηνοθέτης - Ηθοποιός - Εμψυχώτρια θεατρικού παιχνιδιού, Αρθρογράφος.
e-selides team ©
Άβαταρ μέλους
e-selides
Διαχειριστής

Δημοσίευσηαπό colbymartin » 26 Ιουν 2019, 06:50

Η δημοσίευση βρίσκεται προς έγκριση Η δημοσίευση βρίσκεται προς έγκριση

ΒΙΑΖΟΜΑΙ ΛΙΓΟ ΜΗΠΩΣ??? ΕΧΩ Α ΤΑΞΗ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ΜΕ ΤΗΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΣΚΡΟΥΤΖ ΤΟΥ ΝΤΙΚΕΝΣ. ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΔΙΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΔΙΑΛΟΓΟΥΣ ... ΙΔΕΕΣ ... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ. Άβαταρ μέλους afroditi: Δημοσιεύσεις: 11: Εγγραφή: Σάβ ...
Dec 30, 2018 - Χριστούγεννα χωρίς ''Χριστουγεννιάτικη ιστορία'' και Σκρουτζ είναι ... Ο Γιάννης Μόσχος επιτυγχάνει με την διασκευή και την σκηνοθεσία ... Ο καθένας θα πάρει αυτό που χρειάζεται και αυτό που μπορεί να ... Διαβάζουμε: ''Χριστουγεννιάτικη Ιστορία'' του Ντίκενς στην αυθεντική της μορφή, σε διασκευή, κόμικ, ...
Dec 14, 2017 - Η Χριστουγεννιάτικη Ιστορία (πρωτότυπος τίτλος: A Christmas ... του παράξενου και τσιγκούνη Εμπενίζερ Σκρουτζ μετά την επίσκεψη που ... Μαζί τους θα βιώσει ξεχωριστές εμπειρίες που θα τον οδηγήσουν ... ενώ η εικονογράφηση του Βασίλη Γρίβα είναι κάτι περισσότερο από ... Διασκευή: Ελένη Κατσαμά.
The main focus is on your back with this best exercise to lose weight at home. You’ll be in a constant push-up position without doing a push-up so it activates your chest and abs as well. home exercises to lose weight
Άβαταρ μέλους
colbymartin

Προηγούμενη

Επιστροφή στο ΕΥΡΕΣΗ ΥΛΙΚΟΥ (για τα μέλη)

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες