Πίνακας Ελέγχου Συντονιστών ]

βΟΗΘΕΙΑ

Συζητήσεις και απόψεις γενικές.

βΟΗΘΕΙΑ

Δημοσίευσηαπό coraline » 16 Ιαν 2010, 01:03

:) Σας χαιρετω και παλι και ξερω οτι σας εχω κουρασει :( Μηπως μπορει καποιος να με βοηθησει :oops: Ο ιδιος ο Προισταμενος στο Γραφειο της επαρχιακης πολης οπου και εχω αποσπαστει για να μειωσει την προσωπικοτητα μου ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΙΑ ΑΙΤΗΣΗ που ειχα υποβαλλει (πρωτη φορα μου συμβαινει :? )ενω οι αλλες υπαλληλοι μου αγριομιλησαν (στο γραφειο οπου και ανηκω ... :cry: και δεν ΔΕΚΤΗΚΑΝ ΜΙΑ ΔΗΛΩΣΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗς που ειχα κανει..με κανενα ν τροπο :( Μηπως μπορει καποιος να με βοηθησει ...ο ΙΔΙΟΣ Ο ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟς ηρθε και μου ειπε οτι θα με μετακινησει απο το σχολειο οπου και εχω αποσπαστει και ΘΑ ΜΕ ΣΤΕΛΝΕΙ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΕΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΝΟΜΟ..(και φυσικα να πληρωνω ταξι..σε αποστασεις ανω των 50 χλμ :wink:
Άβαταρ μέλους
coraline
 
Δημοσιεύσεις: 131
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2009, 01:00

Δημοσίευσηαπό katerinasafeti » 17 Ιαν 2010, 11:57

Θα σου πρότεινα να απευθυνθείς στο σύλλογο δασκάλων του νομού όπου υπηρετείς, να τους εξηγήσεις τι ακριβώς συμβαίνει και να βρείτε μια λύση. Ένας από τους ρόλους του συλλόγου ειναι και η προστασία των συναδέλφων από τυχόν ανάρμοστες συμπεριφορές (μερικές φορές και παράνομες) ανωτέρων και μη.
Στο ξεκίνημα της εκπαιδευτικής μου καριέρας αντιμετώπισα κι εγώ ανάλογα προβλήματα, ευτυχώς όμως ο σύλλογος δασκάλων με βοήθησε πάρα πολύ.
Άβαταρ μέλους
katerinasafeti
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 07 Σεπ 2009, 00:00

Εν ετει ...2010

Δημοσίευσηαπό Isavellapapa » 17 Ιαν 2010, 15:34

:) Ευχαριστω για το ενδιαφερον!Που να απευθυνθω?Εδω ηξεραν οτι πηγαινοερχομαι απο αλλη πολη με 60 χλμ αποσταση και ΜΙΑ ΦΟΡΑ ετυχε να αργησω.......10 λεπτα...και αυτο εφτασε στον προισταμενο ....και δεν το θεωρησε λογικο ..και ανθρωπινο ..να καθυστερησω....αλλα με εξυβρισε και απο πανω :( ...Οταν...δε εφτασε ..η εποχη να κανω την αιτηση μου για ΑΠΟΣΠΑΣΗ ΕΚΤΟΣ ΠΥΣΠΕ μου...επαιρνε....δηθεν τηλεφωνα ...για να δειξει ..υπερανω και να με εξυπηρετησει .....(!!!!!!)...ενω μου δημιουργησε περισσοτερα προβληματα!!!!!!!!!!(
Άβαταρ μέλους
Isavellapapa
 
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: 24 Μάιος 2009, 00:00

Δημοσίευσηαπό kolovouelen » 17 Ιαν 2010, 16:19

συγγνώμη αλλά πολύ με μπερδέψατε...
Τόσα χρόνια αιτηση για μετάθεση εκτός Πυσπε και απόσπαση σε γειτονικούς νομούς. Ποτέ δε με πήρε τηλ. ο προϊστάμενος. Μάλιστα τη στέλνω με το ταχυδρομείο....
Άβαταρ μέλους
kolovouelen
 
Δημοσιεύσεις: 119
Εγγραφή: 28 Ιαν 2009, 01:00

Δημοσίευσηαπό coraline » 17 Ιαν 2010, 23:08

:) Ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σου! :(
Άβαταρ μέλους
coraline
 
Δημοσιεύσεις: 131
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2009, 01:00


Επιστροφή στο Γενικές απορίες για τους εκπαιδευτικούς

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 37 επισκέπτες