Πίνακας Ελέγχου Συντονιστών ]

Ποιος προστατευει τον υπαλληλο

Συζητήσεις και απόψεις γενικές.

Ποιος προστατευει τον υπαλληλο

Δημοσίευσηαπό Isavellapapa » 21 Δεκ 2009, 23:00

:( Σας χαιρετω α!Απο καποιο λαθος και καποια ...καθυστερηση δικια μου αργησα να παω κατι δικαιολογητικα εντοπιοτητας τον ΑΠΡΙΛΙΟτου 2009 οταν υπεβαλλα αιτηση ΑΠΟΣΠΑΣΗΣ ΕΚΤΟΣ ΠΥΣΠΕ.Οταν ηρθε η εποχη να κανω ΔΗΛΩΣΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗς Η ΥΠΑΛΛΗΛΟς ΑΡΝΗΘΗΚΕ να την πρωτοκολησει (ΘΥΜΟΤΑΝ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ στο να παω τα δικαιολογητικα μου τον Απριλιο)και δεν ηθελε να την πρωτοκολησει δηθεν οτι ειχα παρει ΑΠΟΣΠΑΣΗ ΕΝΤΟΣ.Επισης ειχα κανει μια αλλη αιτηση στο εξωτερικο και δεν πηρα αριθμο πρωτοκολου αρχιζω να φοβαμαι οτι ισως και να μην την εστειλε η υπαλληλος (φυσικα αναφερομαι στο Γραφειο της Επαρχιακης πολης των κατοικων περιεργη νοοτροπια-στην οποια και εχω παρει μεταθεση...).Σε αυτην την περιπτωση Υπαρχει καποιος στον οποιο και μπορει να απευθυνθει ο υπαλληλος (Συλλογος Δασκαλων -υπηρεσια ΥΠΕΠΘ ΓΙΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ)ΙΣΩς?εΥΧΑΡΙΣΤΩ !Συγχωρηστε την υπερβολη μου
Άβαταρ μέλους
Isavellapapa
 
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: 24 Μάιος 2009, 00:00

Δημοσίευσηαπό coraline » 24 Δεκ 2009, 14:58

:) Αυτη ειναι η δουλεια τπυ Γραφειου να διεκπεραιωνει τις αιτησεις των εκπ/κων .Ειναι υποχρεωμενοι .Αυτα και δεν χρειαζεται τοση ανησυχια!Καλες Γιορτες
Άβαταρ μέλους
coraline
 
Δημοσιεύσεις: 131
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2009, 01:00

Δημοσίευσηαπό mariao » 02 Φεβ 2010, 00:22

Μήπως είναι υπερβολική η ενασχόλησή σου με το πώς σε βλέπουν οι άλλοι; Νομίζω ότι χρειάζεται να μιλήσεις με κάποιο ψυχολόγο για να σε στηρίξει και να σε βοηθήσει να ξεφύγεις απ' αυτές τις σκέψεις. Αν εσύ νιώθεις ικανή, δυνατή, αξιόλογη, με θετική αυτοεκτίμηση δε χρειάζεται ν' ασχολείσαι με τη συμπεριφορά των άλλων.
Άβαταρ μέλους
mariao
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 28 Ιαν 2010, 01:00


Επιστροφή στο Γενικές απορίες για τους εκπαιδευτικούς

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 38 επισκέπτες