Πίνακας Ελέγχου Συντονιστών ]

αναρρωτική άδεια

Συζητήσεις και απόψεις γενικές.

αναρρωτική άδεια

Δημοσίευσηαπό melidro » 29 Απρ 2009, 21:02

Καλησπέρα συνάδελφοι. Αν έχουμε πάρει αναρρωτική άδεια,αλλά αισθανθουμε καλύτερα πριν τελειώσει η άδεια, τι κάνουμέ; Ενημερώνουμε το γραφείο και επιστρέφουμε στο σχολείο; :?:
Άβαταρ μέλους
melidro
 
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 23 Νοέμ 2008, 01:00

Δημοσίευσηαπό pirlipopon » 30 Απρ 2009, 11:33

kalimera...nai enimerwse to grafio sou k ton dieuthinti sou...alla afou tin exeis pou tin exeis tin adeia ti viazesai?
perastika
Άβαταρ μέλους
pirlipopon
 
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2008, 01:00
Τοποθεσία: ?????

Δημοσίευσηαπό melidro » 30 Απρ 2009, 11:48

Σ'ευχαριστώ πολύ με βοήθησες αρκετά. Είχα πάθει παράλυση στο πρόσωπο και όταν μίλαγα το στόμα μου μετατοπιζόταν προς τα αριστερά.Τώρα είμαι καλύτερα αυτό συμβαίνει μόνο όταν γελάω.Έχω και 10 μέρες άδεια τι να τις κάνω, βαριέμαι.Μήπως είμαι περίπτωση;
Άβαταρ μέλους
melidro
 
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 23 Νοέμ 2008, 01:00

Δημοσίευσηαπό skoulina » 16 Δεκ 2009, 22:44

Melidro,
είσαι ΜΕΓΑΛΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ή πολύ νέος στο επάγγελμα! Άραξε λίγο στο σπίτι σου, πιες κανένα καφεδάκι και κοίτα να ξεκουραστείς στην άδειά σου!
Άβαταρ μέλους
skoulina
 
Δημοσιεύσεις: 98
Εγγραφή: 12 Νοέμ 2008, 01:00

Re: αναρρωτική άδεια

Δημοσίευσηαπό tseagori » 17 Δεκ 2009, 21:29

[quote]Καλησπέρα συνάδελφοι. Αν έχουμε πάρει αναρρωτική άδεια,αλλά αισθανθουμε καλύτερα πριν τελειώσει η άδεια, τι κάνουμέ; Ενημερώνουμε το γραφείο και επιστρέφουμε στο σχολείο; :?:[/quΑν πας στη δουλεια νωριτερα θα σου δωσουν το βραβειο της ΑΝΟΙΧΤΗΣ ΠΑΛΑΜΗΣ.Αυτο που παιρνουμε ολοι εμεις που δεν εχουμε λειψει ΟΥΤΕ ΜΕΡΑ!!!Ξεκουρασου και ευχομαι ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!!!
Άβαταρ μέλους
tseagori
 
Δημοσιεύσεις: 90
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2009, 01:00

Δημοσίευσηαπό SBARNIARHS » 18 Δεκ 2009, 01:58

Παιδιά ο/η συνάδελφος λογικά έχει αναρρώσει μια και το μήνυμα δημοσιεύτηκε στις 30/04/2009. :wink:
Άβαταρ μέλους
SBARNIARHS
 
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: 07 Σεπ 2007, 00:00

To κουτσομπολιο των συναδερφων

Δημοσίευσηαπό coraline » 18 Δεκ 2009, 11:00

:) Σας χαιρετω και σας ευχομαι Καλες Γιορτες!Θα θιξω ξανα ενα θεμα που δεν μου πολυαρεσει !Εχω παει μεταθεση απο μια πολη σε μια μικρη επαρχιακη διπλα στη δικη μου ,ησυχη κι εκεινο που μου κανει εντυπωση και ακομα δεν το εχω συνηθισει ειναι ΤΟ ΜΑΤΙ των συναδερφων επανω μου.Με ενοχλει τρομερα πως γινεται στο 2009 ,ανθρωποι να μην εχουν ενδιαφεροντα και να ασχολουνται με ΤΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ που θα πω απο το πιο ασημαντο π.χ.βρεχει πολυ ,απο την πιο ασημαντη λεπτομερεια ...ακομη και μια απλοικη συζητηση που κανω με τους συναδεφους απο ευγενεια και για να πουμε κατι πως ειναι δυνατον να μου την πετανε με τη μορφη σποντας ..τα παιδακια στο..σχολειο...!Ναι ειναι αληθεια οτι δεν εχω συνηθισει και πρωτη φορα βλεπω να κουτσομπολευουν ακομα και τα πιο ασημαντα θεματα που σε καποιο αλλο μερος θα ηταν νορμαλ.Το οτι ειμαι καινουρια στην πολη με συμβουλεψε καποιος συναδερφος ,παιζει ρολο εχω τρεις μηνες και επαναλαμβανουν ..ο,τι και να πω...αρχιζω να πιστευω να πιστευω οτι το κανουν για να με κοροιδεψουν....Δεν ξερω πως να συμπεριφερθω εχω δειξει τρομερη απαξιωση αλλα....συνεχιζω να αισθανομαι ..αντικειμενο παρατηρησης μετα και απο τρεις μηνες..Ευχαριστω για την κατανοηση σας .... :DΚαποιος με συμβουλεψε να μην κανω τιποτα ουτε γιατι γιαυτους το κουτσομπολιο ειναι τριπος ζωης η ειναι πολυ απλοιικοι ανθρωποι και δεν το καταλαβαινουν... :?
Άβαταρ μέλους
coraline
 
Δημοσιεύσεις: 131
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2009, 01:00

Δημοσίευσηαπό tseagori » 18 Δεκ 2009, 22:14

Coraline,αυτα συμβαινουν στις μικρες πολεις!!!Παρτο αποφαση και μη δινεις σημασια.Εκει οι ανθρωποι δεν εχουν με τι να ασχοληθουν και οι νεοι γινονται αντικειμενο συζητησης.Ποσο μαλλον η νεα δασκαλα!!!!!Μη φρικαρεις δεστο σαν μια εμπειρια.[i4e][img][/img][/i4e]
Άβαταρ μέλους
tseagori
 
Δημοσιεύσεις: 90
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2009, 01:00

Καλες Γιορτες

Δημοσίευσηαπό coraline » 18 Δεκ 2009, 22:44

:D Ευχαριστω πολυ!Καλες Γιορτες! :P
Άβαταρ μέλους
coraline
 
Δημοσιεύσεις: 131
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2009, 01:00

Δημοσίευσηαπό kolovouelen » 19 Δεκ 2009, 15:08

Coraline,αυτα συμβαινουν στις μικρες πολεις!!!Παρτο αποφαση και μη δινεις σημασια.Εκει οι ανθρωποι δεν εχουν με τι να ασχοληθουν και οι νεοι γινονται αντικειμενο συζητησης.Ποσο μαλλον η νεα δασκαλα!!!!!Μη φρικαρεις δεστο σαν μια εμπειρια.[i91][img][/img][/i91]

Εγώ δε συμφωνώ.... Τα περισσότερα χρόνια δουλεύω σε χωριά...
Είμαι πολύ ευχαριστημένη...Ίσως γιατί μεγάλωσα σε χωριό...
Θέλω να πιστεύω ότι προκειτε για μεμονωμένο περιστατικό.
Καλές γιορτές
Άβαταρ μέλους
kolovouelen
 
Δημοσιεύσεις: 119
Εγγραφή: 28 Ιαν 2009, 01:00

Επόμενο

Επιστροφή στο Γενικές απορίες για τους εκπαιδευτικούς

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 49 επισκέπτες