Πίνακας Ελέγχου Συντονιστών ]

ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ

Συζητήσεις και απόψεις γενικές.

ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ

Δημοσίευσηαπό sofiageorg » 04 Μαρ 2009, 13:52

ΧΑΙΡΕΤΩ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥΣ ΠΟΥ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΤΟ SITE. :D
ΕΙΜΑΙ ΔΑΣΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ "ΤΥΜΠΑΝΟ,ΤΡΟΜΠΕΤΑ ΚΑΙ ΚΟΚΚΙΝΑ ΚΟΥΦΕΤΑ" ΤΟΥ Γ. ΞΑΝΘΟΥΛΗ. ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΟΡΘΩΣΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΝΑ ΒΡΩ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΟΥ ΘΕΑΤΡΙΚΟΥ. ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΜΙ ΤΟ 2000 ΣΕ ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΟΥ Γ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΕΞΑΝΤΛΗΘΕΙ. ΕΨΑΞΑ ΠΑΝΤΟΥ. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ CD NA ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΤΟ ΕΡΓΟ ΣΑΣ.
Άβαταρ μέλους
sofiageorg
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 04 Μαρ 2009, 01:00

Δημοσίευσηαπό siptsiswassilis » 05 Μαρ 2009, 23:27

Γεια σου!
Ονομάζομαι Βασίλης είμαι δάσκαλος στη Χαλκιδική και συγκεκριμένα στο σχολείο της Ολύνθου. Μπορείς να παραγγείλεις το CD μεσω διαδικτύου. Κοστίζει 11 Ευρώ περίπου. Νομίζω ότι ο Διευθυντής , δεν θα έχει αντιρρηση να το αγοράσεις με χρήματα του σχολείου.
Άβαταρ μέλους
siptsiswassilis
 
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 02 Φεβ 2009, 01:00

Δημοσίευσηαπό sofiageorg » 06 Μαρ 2009, 12:58

Γεια σου!
Ονομάζομαι Βασίλης είμαι δάσκαλος στη Χαλκιδική και συγκεκριμένα στο σχολείο της Ολύνθου. Μπορείς να παραγγείλεις το CD μεσω διαδικτύου. Κοστίζει 11 Ευρώ περίπου. Νομίζω ότι ο Διευθυντής , δεν θα έχει αντιρρηση να το αγοράσεις με χρήματα του σχολείου.


ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΦΙΛΕ ΒΑΣΙΛΗ! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ. ΤΟ ΕΧΩ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΕΞΑΝΤΛΗΘΕΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΨΑΧΝΩ ΜΗΠΩΣ ΚΑΤΑ ΤΥΧΗ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΤΟ ΔΙΑΘΕΤΕΙ.
Άβαταρ μέλους
sofiageorg
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 04 Μαρ 2009, 01:00

Δημοσίευσηαπό mane » 06 Μαρ 2009, 22:36

Σε ποιο σχολείο είσαι; Εγώ ήμουν μια χρονιά στον Πόρο κ είχα περάσει τέλεια!!!
Άβαταρ μέλους
mane
 
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: 26 Φεβ 2007, 01:00

Δημοσίευσηαπό pagkgiorgos » 07 Μαρ 2009, 15:23

γειά σου συναδέλφισσα Με λένε Γιώργο και είμαι δάσκαλος στο Ηράκλειο Κρήτης . Το cd που ψάχνεις το έχω σαν συμπιεσμένο αρχείο και αν θέλεις επικοινώνησε μαζί μου να σου το στείλω .
Άβαταρ μέλους
pagkgiorgos
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2006, 01:00

Δημοσίευσηαπό kleiochalivopoulou » 07 Μαρ 2009, 22:47

ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ. ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΧΡΟΝΟ ΕΠΑΙΞΑΝ ΤΟ ΕΡΓΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙΣ.ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ DVD ΜΕ ΤΟ ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΚΑΙ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ.ΕΓΩ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΡΓΟ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΟΎΝΤΑΙ.
Άβαταρ μέλους
kleiochalivopoulou
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2008, 01:00
Τοποθεσία: ??????

Δημοσίευσηαπό ANNA61 » 08 Μαρ 2009, 19:37

ΤΟ ΘΕΑΤΡΙΚΟ ,ΔΙΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ, ΤΟ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ. ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΣΕΤΑ. ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΑΝΕΒΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΠΑΛΙΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΕΙ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΙ ΕΓΩ. ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ .
ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ ΑΠΟ ΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΕΓΩ ΥΠΗΡΕΤΩ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΝΙΚΟΛΑΟ ΣΤΟ ΛΑΣΙΘΙ . ΘΑ ΜΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ CD. ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΕΙΣ ΣΤΟ SITE;
Άβαταρ μέλους
ANNA61
 
Δημοσιεύσεις: 73
Εγγραφή: 21 Ιαν 2008, 01:00
Τοποθεσία: ÊÑÇÔÇ

Τυμπανο

Δημοσίευσηαπό mmmmarlen » 08 Μαρ 2009, 22:21

Επειδη το ολο θέμα ακούγεται πολύ ενδιαφέρον, μήπως θα μπορούσατε να ανεβάσεται μουσική και θεατρικό κείμενο στο site.
Eyxaristw
Άβαταρ μέλους
mmmmarlen
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 04 Απρ 2007, 00:00

Δημοσίευσηαπό 4iliou » 12 Μαρ 2009, 11:03

γειά σου συναδέλφισσα Με λένε Γιώργο και είμαι δάσκαλος στο Ηράκλειο Κρήτης . Το cd που ψάχνεις το έχω σαν συμπιεσμένο αρχείο και αν θέλεις επικοινώνησε μαζί μου να σου το στείλω .


Με λένε κατερίνα. Θα μπορούσατε να στείλετε και σε μένα το cd;
Η διεύθυνση του σχολείου μου ---> [email protected]


Σας ευχαριστώ!
Άβαταρ μέλους
4iliou
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 13 Ιαν 2009, 01:00

Δημοσίευσηαπό adonis_nasia » 12 Μαρ 2009, 20:04

Παιδιά στείλτε το και σε μένα!!!!e-mail [email protected] [/b]
Άβαταρ μέλους
adonis_nasia
 
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: 16 Ιαν 2007, 01:00

Επόμενο

Επιστροφή στο Γενικές απορίες για τους εκπαιδευτικούς

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 55 επισκέπτες