Πίνακας Ελέγχου Συντονιστών ]

Ασκησεις

Βοήθεια και υποστήριξη για όλες τις τάξεις και μαθήματα.

Ασκησεις

Δημοσίευσηαπό theotest » 12 Νοέμ 2009, 22:44

Ειμαι μητερα με δυο παιδια τεταρτης δημοτικου και πρωτης γυμνασιου.για το δημοτικο εχω βολευτει με τις ασκησεις σας και κανει εξασκηση ο μικρος αλλα με το γυμνασιο ειναι πολυ δυσκολα.τα βοηθηματα εξω κοστιζουν αρκετα για ολα τα μαθηματα και δεν εχουν και μπολικο υλικο για τα φροντηστηρια που να τα πληρωσεις οταν τα βολευεις με ενα μισθο.μηπως μπορειτε να με βοηθησετε που μπορω να βρω τετοιες ασκησεις σαν τις δικες σας;να μπω σε καποιο αλλο προγραμμα; μεσα στην βθμια δεν βαζουν υλικο απο οτι βλεπω μηπως γραφουν καπου αλλου;ευχαριστω εκ των προτερων
Άβαταρ μέλους
theotest
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 14 Νοέμ 2008, 01:00

Δημοσίευσηαπό kserolas » 13 Νοέμ 2009, 00:57

Μπορείς για αρχή να κοιτάξεις στο e-yliko ,αλλά μην περιμένεις ότι θα "βολευτείς "τόσο καλά όσο στην παρούσα σελίδα ! Στο παρελθόν ήταν και το yliko πολύ καλό,όμως για έναν ανεξήγητο λόγο άλλαξαν τη σελίδα και έχει γίνει δύσχρηστη. Καλή τύχη στην αναζήτηση...
Άβαταρ μέλους
kserolas
 
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: 20 Μάιος 2009, 00:00

Δημοσίευσηαπό evangeli » 09 Δεκ 2009, 15:33

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ theotest μπες στο google.gr πάτησεπ.χ ασκήσειs και λύσεις αρχαίων α΄γυμνασίου και θα σου βγάλει διάφορα .Άρχισε να ανοίγεις και ότι σ΄αρέσει το κατεβάζεις .Βεβαίωσου ότι έχει και τις λύσεις για να τα τσεκάρεις.Όπως στο http://users.sch.gr/stkollias, η΄στο www.oktonia.com΄στο www.arnos.gr .Δεν ξέρω αν έχουν την τάξη που θέλεις.Μπες πρώτα στο google πω σου εγραψα,Ελπίζω να σε βοήθησα.
Άβαταρ μέλους
evangeli
 
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: 30 Οκτ 2006, 01:00

Δημοσίευσηαπό kserolas » 09 Δεκ 2009, 16:17

Επίσης δοκίμασε την www.prasinipriza.com και www.alfavita.gr.
Όπως είπε και η evangeli ειναι πάρα πολλά τα sites , το θέμα είναι ποιο θα σε βολέψει..
Άβαταρ μέλους
kserolas
 
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: 20 Μάιος 2009, 00:00


Επιστροφή στο Απορίες και βοήθεια για τους γονείς

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες

cron