Πίνακας Ελέγχου Συντονιστών ]

Eπειδη μιλησα ..καπως αποτομα στον..Προισταμενο.....

Eπειδη μιλησα ..καπως αποτομα στον..Προισταμενο.....

Δημοσίευσηαπό coraline » 14 Σεπ 2010, 01:10

:lol: Σε ευχαριστω και σου ευχομαι Καλη Χρονια γλυκεια μου!Σ ε ευχαριστω για το ενδιαφερον σου να μου απαντησεις :lol: Αποκλειεται ,,,επειδη μιλησα καπως ..αποτομα..στον..προισταμενο...να θελει να με ..μειωσει και να μου φερθει εκδικητικα..... :cry: επειδη ...θιχτηκε μπροστα σε αλλους ..αποκλειεται να εστειλε αναπληρωτες και να...ενημερωσε το Δ/ντη του σχολειου του καινουριου που πηγα....και να θελω να αγιασω και δεν μπορω...να ...μου δωσει να καταλαβω πως δεν ειμαι..αποδεκτη .... :wink: Αποκλειεται να συνεβη αυτο?
Άβαταρ μέλους
coraline
 
Δημοσιεύσεις: 131
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2009, 01:00

Πως να αντιμετωπισω τετοιες συμπεριφορες

Δημοσίευσηαπό coraline » 14 Σεπ 2010, 01:35

:wink: Στην επαρχικη πολη με τους ντοπιους κατοικους που δεν θελουν τους ξενους και ειμαι δασκαλα απο τη διπλανη πολη ..πολλες φορες μου εχουν συμπεριφερεθι με μικροπρεπεια κι εκδικητικοτητα...πραγμα που φαινεται και στα τηλεφωνα στα Γραφεια.....Αυτο ξεκινα με το να μην απαντουν στα τηλεφωνα στις ερωτησεις για την τοποθετηση μου ...αν αξεκινησουμε απο το πιο απλο....να μην μου κανουν τα χαρτια ..να μην δεχονται αιτησεις μου...Εχω αναφερθει πολλες φορες και πολυ αναλυτικα σε ολα αυτα...Εχω απευθυνθει πολλες φορες στους αιρετους με αποτελεσμα να χειροτερεψουν ατα πραγμτα....Τελευθταια φορα και ο τελευταιος ..επειδη δεν προσηλθα να τον ψηφισω οπως και περιμενε....(λογω του οτι ...μενω 60 χλμ μακρυα..)...γελασε οταν τολμησα να τον ρωτησω που τοποθετηθηκα ...(φυσικα και δεν ειχα το δικαιωμα να μαθω....!!!!!!!!)....το γραφειο δεν ελεγε ..και κανουν τα παντα για να με διωξουν στην πολη μου....(!!!!!!!!!)....με αποκορυφωμα την τελευται ατοποθετηση ...το Γραφειο εστειλε αναπληρωτες και με μειωτικο τροπο μου ανακοινωσε ο Δ/ντης του σχολειου...οτι δεν εχω κανενα δικαιωμα..και..ειμαι..υπεραριθμη...
Άβαταρ μέλους
coraline
 
Δημοσιεύσεις: 131
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2009, 01:00

Re: Eπειδη μιλησα ..καπως αποτομα στον..Προισταμενο.....

Δημοσίευσηαπό scabroots » 02 Φεβ 2023, 17:16

Η δημοσίευση βρίσκεται προς έγκριση Η δημοσίευση βρίσκεται προς έγκριση

Πιστεύω ότι η αλήθεια θα τα νικήσει όλα. Σηκωθείτε και πολεμήστε.
Άβαταρ μέλους
scabroots
 
Δημοσιεύσεις: 0
Εγγραφή: 02 Φεβ 2023, 17:13


Επιστροφή στο Διαμαρτυρίες εκπαιδευτικών

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες

cron