Πίνακας Ελέγχου Συντονιστών ]

Αναφορα αναληψης υπηρεσιας

Ποτε διακοπτεται η μισθοδοσια

Δημοσίευσηαπό coraline » 02 Σεπ 2010, 10:23

:wink: Οταν η υπηρεσια διακατεχεται απο εκδικητικοτητα-Τον Ιουνιο εγω οπως και πολλοι αλλοι εκπ/κοι ετυχε και ειχα μια διαφωνια με τον..προισταμενο...Ρωτωντας μου ειπαν οτι γινονται αυτα ...σε τετοιους χωρους :wink: Δυστυχως η συνεπεια ηταν πολυ οδυνηρη -1. Δεν δεχονταν την Δηλωση τοποθετησης 2.Δεν δεχονταν αλλα χαρτια μου 3.Ο προισταμενος ενω περνουσα απο κατω δεν δεχτηκε να μου δωσει τη ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΑΠΟΔΟΧΩΝ 4.Ειναι αδυνατον να παω στο Γραφειο και να παρω οποιοδηποτε χαρτι η να δωσω μου φερονται απαξιωτικα οι ντοπιοι συναδεφοι 5.εΧΟΥΝ ΒΓΕΙ ΟΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙς 31/08 ΚΙΑ ΤΗΛΕΦΟΝΩΝΤΑς στο Γραφειο και δεν μου ελεγαν που θα παω φετος ωστε να κανονισω την πορεια μου για τη χρονια που ακολουθει κ.5.και ποιο οδυνηρο...ειναι ΔΥΝΑΤΟΝ Ο κ.προισταμενος να διακατεχεται απο πνευμα μικροτητας και εκδικητικοτητας και να ΕΔΩΣΕ ΕΝΤΟΛΗ να διακοπει η μισθοδοσια μου....
Άβαταρ μέλους
coraline
 
Δημοσιεύσεις: 131
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2009, 01:00

Oταν η ...ο προισταμενος στελνει αποσπασμενους η αναπληρωτες

Δημοσίευσηαπό marialekaki » 16 Σεπ 2010, 15:26

:wink: Σας χαιρετω ολους !Καλη Χρονια!Εχω τοποθετηθει υπεραριθμη σε ενα σχολειο οχι τελευταια και ο Προισταμενος εχει στειλει στη δικια μου θεση (η οποια ειναι και η οργανικη) αναπληρωτες η αποσπασμενους κι ο Δ/ντης μου παραγγειλε να φυγω ως υπεραριθμη...
Άβαταρ μέλους
marialekaki
 
Δημοσιεύσεις: 81
Εγγραφή: 24 Ιαν 2009, 01:00

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Διαμαρτυρίες εκπαιδευτικών

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες