Πίνακας Ελέγχου Συντονιστών ]

Aς ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟς

Aς ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟς

Δημοσίευσηαπό scrambler » 03 Απρ 2011, 02:35

:wink: Σας χαιρετω ολους και σας ευχομαι Καλο κουραγιο το Πασχα φτανει σε 15 μερες.Βρισκομαι σε μια ιδιαιτερα δυσκολη θεση :wink: και αναζητω τη βοηθεια σας.Ο Προισταμενος της επαρχικης πολης που δουλευω επειδη δεν αισθανθηκε ''επιβεβαιωση'' απο μενα αλλα αισθανθηκε να θιγεται επειδη οντως στο παρελθον με βοηθησε και περιμενε απο μενα την στηριξη και δεν τη βρηκε στο προσωπο μου κι επειδη διαγει μια περιοδο δυσκολη στην ζωη του (ντρεπεται απο το γεγονος οτι σηκωθηκε κι εφυγε η γυναικα του)και αισθανθηκε κατα τη γνωμη του ''απορριψη''απο μενα η οτι τον ''περιπαιζω''(ολα αυτα πολυ υποκειμενικα) η τον κατηγορω και νομιζοντας οτι ειμαι ''ευκολος στοχος ''οπως ολες οι ελευθερες γυναικες μου φερεται με τροπο πολυ μειωτικο και ταπεινωτικο σε συνεργασια με αλλους αντρες του Γραφειου και τον Προεδρο του Συλλογου μαζι.Εχει δημιουργησει εις βαρος μου ενα πολυ ασχημο κλιμα βαζοντας τον Διευθυντη του σχολειου να με εξευτελιζει μπροστα σε αλλους πραγμα που χαροποιησε τους παραπανω κυριους που αισθανονται οτι κατι κανουν με το να με ταπεινωνουν και να γελουν εις βαρος μου πραγματα πολυ παιδικα.Συγκεκριμενα ενω ο ιδιος εχει βαλει το Διευθυντη του σχολειου να με ταπεινωνει μπροστα σε αλλους και φυσικα εφυγα απο κει τωρα γελουν εις βαρος μου .Ενω υπευθυνη του λειπω δυστυχως εδω και δυο μηνες δειχνει σε ολους οτι δεν παταω οτι ειμαι ασυνεπης οτι απουσιαζω και παραλληλα θελοντας να με ακυρωσει και εξευτελισει ,δεν μου αλλαζει και σχολειο για να φαινομαι εγω η αχρηστη αυτη που τη διωχνουν κλπ.Τελευταια φορα για να με ταπεινωσει κι αλλο ΔΕΝ ΔΕΧΤΗΚΕ ΝΑ μου δωσει τη ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΑΠΟΔΟΧΩΝ βαζοντας κοπελες απο το Γραφειο του να μου πουν οτι δεν προκειται να την παρω νομιζοντας οτι ειμαι αδυναμη και δεν πιστευει οτι θα κανω κατι η επειδη φοβαται οτι τον κατηγορω ισως η για να μου σπασει τα νευρα .Με ολα αυτα γελουν εις βαρος μου με το να με απειλει ταπεινωτικα και επειδη πιστευουν οτι δεν θα κανω κατι γιατι θα ντραπω να πω οτι με εξευτελιζουν και οτι δεν θελει να με τοποθετησει καπου εως το τελος της χρονιας.Υπαρχει εισαγγελεας να απευθυνθει καποιος καποια να κανουν παραπονα αλλα σκεφτομαι οτι εαν τους καλεσει θα χειροτερεψουν τα πραγματα γιατι εαν τους καλεσουν δεν ξερω κι εγω τι θα πουν εις βαρος μου (τι παραπανω απο ολα οσα εγιναν).Ειχα κανει μια αιτηση τον Νοεμβριο την οποια με διαθεση κουτσομπολιου εδειχνε εδω κι εκει και την σχολιαζε δειχνοντας τη στους αλλους οι οποιοι σε μια διαθεση να με ταπεινωνουν μου ελεγαν τη γνωμη τους μονο και μονο για να με εξευτελιζουν σα γυναικα του στυλ να εισαι μια ξευτελισμενη που θα εχουμε εμεις αποψη για τις αιτησεις της παριστανοντας μου τους κριτες η νταβατζηδες.Ολα αυτα τον ικανοποιουν παρα πολυ και βγαζουν στη φορα το μισος του για τις γυναικες και το γεγονος οτι αυτος αισθανθηκε κατωτερος απο μια παρακατιανη σαν εμενα.Ας ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟς ,
Άβαταρ μέλους
scrambler
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 02 Απρ 2011, 00:00

Δημοσίευσηαπό scrambler » 03 Απρ 2011, 02:55

:wink: Εχει στα χαρτια του οτι λειπω εδω και δυο μηνες και με ιδιαιτερο σαδισμο θελει να γυρισω εκει για να με ταπεινωνουν στο ασχημο κλιμα που ο ιδιος δημιουργησε εις βαρος μου .Τρελαινεται να βλεπει οτι με εξευτελιζουν .Σταδιακα θελει να με ταπεινωνει και τωρα να με υποβιβασει γιατι δεν ξερω τι περιμενε απο μενα και κατ ατη γνωμη του αισθανθηκε απο μενα απορριψη .Εκτος απο το να με ταπεινωνει γιατι νομιζει οτι τον εχω αναγκη και τωρα θα παρακαλεσω απο φοβο να μην χασω τη δολεια μου αναρωτιεμαι τι θα γινει τους υπολοιπους 3 μηνες φοβαμαι οτι μπορει να με απολυσουν .Ας με βοηθησει καποιος ολη η Α/θμια αυτης της περιοχης καθε φορα που παω οι υπαλληλοι με αντιμετωπιζουν πολυ μειωτικα και μου λενε δεν ντρεπεσαι λειπεις ενω ξερουν οτι ειναι στημενο το σκηνικο και αυτοι το δημιουργησαν.Ειχα παει να κανω ησυχως τη δουλεια μου εως το τελος της χρονιας και με ανεβαζε ο Διευθυντης επανω δηθεν για να καθησουμε ολοι μαζι και με εξευτελιζε μπροστασε ολους και ολοι ηταν συνενοημενοι ελα επανω και πετουσαν σποντες και αναγκαζομουνα να κρυφω μεσα στην ταξη.Θα μπορουσε να με τοποθετησει καπου αλλου αλλα δεν το κανει γιατι αυτο τον ικανοποιει περιμενοντας να με φτασει στα ορια μου σταδικα υποβαθμιση και εξευτελισμο τρελαινεται να με βλεπει οτι χαρηκε που ενοχλησε το οικογενειακο μου περιβαλλον καιτους ηλικιωμενους γονεις μου να με βλεπει να τα χανω και να τρεμω σαν το ψαρι .Τους ικανοποιει να μου κανουν πολεμο νευρων βαζοντας τις κοπελες απο το Γραφειο να μην θελουν μειωτικα να μου δωσουν ουτε τη Βεβαιωση Αποδοχων.Θελουν να με τρελανουν και περιμενουν ευκαιρια να δειξει οτι λειπω απο τη δουλεια μου και να με εκθετει σκεπαζοντας τα δικα του λαθη.Ας χαρακτηρισει καποιος αυτην την συμπεριφορα.Εγω φαινομαι οτι απουσιαζω οχι αυτος.Και η εισαγγελεας να ανακατευτει παλι θα με εκθεσει και θα πει οτι απουσιαζα εγω εγω ειμαι η εκτεθειμενη οχι αυτος.Ας χαρακτηρισει καποιος αυτην την συμπεριφορα .εκδικηση ?
Άβαταρ μέλους
scrambler
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 02 Απρ 2011, 00:00

Δημοσίευσηαπό mariakar » 03 Απρ 2011, 11:24

Όλη αυτή η ιστορία έχει καταντήσει κουραστική. Από πόσα ακόμη ονόματα θα δούμε τα ίδια πράγματα??? Αφού βλέπεις ότι δεν απαντά κανείς. Γιατί λοιπόν επιμένεις? Μηπως κι εσύ έχεις τα προβλήματά σου? Αυτές οι εμμονές δεν είναι φυσιολογικές!
Άβαταρ μέλους
mariakar
 
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: 31 Οκτ 2006, 01:00

Αποκλεισμός χρήστη

Δημοσίευσηαπό e-selides » 03 Απρ 2011, 14:26

[size=142f]Μετά από πολλά παράπονα ... στο μέλλον σας γνωρίζουμε [color=red2f]scrambler ή οτιδήποτε άλλο... !!![/color2f] ότι τέτοιου είδος αναρτήσεις
(εξιστόρηση γεγονότων, χαρακτηρισμοί, υποθέσεις) δεν θα επιτρέπονται στην ιστοσελίδα μας,
για αυτό θα σβήνονται άμεσα χωρίς προειδοποίηση !

Έχουμε ήδη αποκλείσει όλα τα ονόματα χρήστη που έχετε δημιουργήσει.
Μην δημιουργήσετε άλλο όνομα χρήστη γιατί θα γίνει και σε αυτό αποκλεισμός και διαγραφή των παρόμοιων θεμάτων σας.

Αυτό το θέμα θα σβηστεί σε λίγο όπως και όλα τα παρόμοια του.

[/size2f]
e-selides team ©
Άβαταρ μέλους
e-selides
Διαχειριστής
 
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: 09 Ιούλ 2006, 00:00
Τοποθεσία: ΕΛΛΑΔΑ - Greece


Επιστροφή στο Διαμαρτυρίες εκπαιδευτικών

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

cron