Πίνακας Ελέγχου Συντονιστών ]

Ποτε ενα ατομο μενει στη Διαθεση

Συζητήσεις και απόψεις γενικές.

Ποτε ενα ατομο μενει στη Διαθεση

Δημοσίευσηαπό Isavellapapa » 21 Σεπ 2010, 16:29

:wink: Ειναι η 20 φορα που εχω κανει ΔΗΛΩΣΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗς ..ΚΑΙ εδω και δυο χρονια ΔΕΝ Μπορω να πιασω οργανικη.....Με εμπαιγμο ...συνεχως το Γραφειο με βαζει και κανω ΔΗΛΩΣΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ και ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΘΕΣΗς ΚΑΙ ΜΕ ΕΜΠΑΙΓΜΟ τηλεφωνω στη Δ/νση και παλι με εμπαιγμο μου λενε δηλωσε σχολεια και δεν με τοποθετουν και στελνουν αποσπασμενους στη Θεση μου ενω εχω οργανικη... :wink:Ο προισταμενος στο παρελθον ειχε θιχτει απο μενα γιατι εχει αναγκη να τον παρακαλανε για να αισθανεται προισταμενος και κατα πολυ μκροτερες κοπελες απο μενα ....με πολυ μικροτερα χρονια προυπηρεσιας μου αναφερουν οτι δηθεν θα διαλεγω σχολεια ..... και φερεται με ζηλοφθονια οταν δεν τον τονωνουν να αισθανθει..προισταμενος....
Άβαταρ μέλους
Isavellapapa
 
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: 24 Μάιος 2009, 00:00

Re: Ποτε ενα ατομο μενει στη Διαθεση

Δημοσίευσηαπό gkotrotsio » 21 Σεπ 2010, 20:33

:wink: Ειναι η 20 φορα που εχω κανει ΔΗΛΩΣΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗς ..ΚΑΙ εδω και δυο χρονια ΔΕΝ Μπορω να πιασω οργανικη.....Με εμπαιγμο ...συνεχως το Γραφειο με βαζει και κανω ΔΗΛΩΣΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ και ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΘΕΣΗς ΚΑΙ ΜΕ ΕΜΠΑΙΓΜΟ τηλεφωνω στη Δ/νση και παλι με εμπαιγμο μου λενε δηλωσε σχολεια και δεν με τοποθετουν και στελνουν αποσπασμενους στη Θεση μου ενω εχω οργανικη... :wink:Ο προισταμενος στο παρελθον ειχε θιχτει απο μενα γιατι εχει αναγκη να τον παρακαλανε για να αισθανεται προισταμενος και κατα πολυ μκροτερες κοπελες απο μενα ....με πολυ μικροτερα χρονια προυπηρεσιας μου αναφερουν οτι δηθεν θα διαλεγω σχολεια ..... και φερεται με ζηλοφθονια οταν δεν τον τονωνουν να αισθανθει..προισταμενος....


ΒΡΕ ΙΣΑΒΕΛΛΑ ΜΟΥ, ΜΑΡΙΑ Η΄CORALINE,(ΟΠΩΣ ΚΙ ΑΝ ΣΕ ΛΕΝΕ),ΑΦΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ, ΤΙ ΤΟ ΚΟΥΡΑΖΕΙΣ; ΠΑΡΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ, Η΄ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΗ ΔΟΕ, ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ, ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΕΙΣ ΕΣΥ,ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ!
Άβαταρ μέλους
gkotrotsio
 
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: 08 Σεπ 2007, 00:00

Δημοσίευσηαπό raulita » 21 Σεπ 2010, 21:51

Οh God!!!Πολλαπλασιάζεται και μεταμορφώνεται....
Άβαταρ μέλους
raulita
 
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: 14 Νοέμ 2008, 01:00


Επιστροφή στο Γενικές απορίες για τους εκπαιδευτικούς

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες