Πίνακας Ελέγχου Συντονιστών ]

Yπεραριθμιες

Συζητήσεις και απόψεις γενικές.

Yπεραριθμιες

Δημοσίευσηαπό marialekaki » 15 Σεπ 2010, 21:22

Σε περιπτωση που ο Προισταμενος σας μετακινησει παρα τη θεληση σας απο ην Οργανικη σας που πηρατε απο την τοποθετηση ας τον Ιουνιο εχει δικαιωμα να σας ζηταει να πατε στο Γραφειο του παρα τη θεληση σας 60 χλμ μακρυα απο κει που μενετε? :wink:
Άβαταρ μέλους
marialekaki
 
Δημοσιεύσεις: 81
Εγγραφή: 24 Ιαν 2009, 01:00

Δημοσίευσηαπό HOMO » 17 Σεπ 2010, 01:10

9Δυστυχώς αν επικαλεστεί ότι το κάνει για τις ανάγκες της υπηρεσίας μπορεί. Εμένα το 2003 στη Κερκυρα με εκριναν υπεραριθμο και με τοποθέτησαν 30 χλμ μακριά απ' την οργανική μου. Ο μέγας παραλογισμός κι αυτό οφείλεται γιατί στα γραφεία το καλοκαίρι κ*λοβαράνε και το Σεπτέμβρη τρέχουν και δε φτάνουν. Βέβαια γίνεται κι αυτό το αίσχος με τις αποσπάσεις πρώτες, δευτερες , τρίτες , έχω μπάρμπα το θεο....... και γίνονται κουλουβάχατα. Να φανταστείς σ' ένα γυμνάσιο στη κέρκυρα έχουν οργανική 9 γυμναστες .Με αποτέλεσμα την ενατη γυμνάστρια να την μετακινούν ΣΕ ΆΛΛΟ ΠΥΣΔΕ! Δηλαδή στην Ηγουμενίτσα.

marialekaki κι όμως είναι δυνατόν
Άβαταρ μέλους
HOMO
 
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2008, 01:00

Οταν υπαρχει εμπαιγμος ....

Δημοσίευσηαπό marialekaki » 17 Σεπ 2010, 11:43

:wink: Kαλη Χρονια ! Δυστυχως προκειται για ....αλλη περιπτωση χειροτερη περιπτωση....και θα παορησετε....Δεν μιλαω για το κολοβαρεμα του Γραφειου αλλα την κατωτεροτητα του Προισταμενου ....Επειδη μου ειχε καταθεσει μια ΑΙΤΗΣΗ ΑΠΟ ΠΥΣΠΕ ΣΕ ΠΥΣΠΕ το θεωρησε μεγαλη χαρη την οποια και δικαιουμουνα (!!!!!!!!)......συμπεριφορα που πρωτη φορα βλεπω ....απο Γραφειο ....μου το παρουσιασε οτι μου κανει χαρη.......(!!!!!!!!!!)..και στην συνεχεια η συμπεριφορα του ηταν ιδιαιτερα ......περιεργη....Πειραζοταν ..που επαιρνα τηλεφωνο στο Γραφειο ..να ρωτησω ....για τη Βεβαιωση των Αποδοχων ...και..καταλαβαινα απο ..την αλλη ακρη του ακουστικου...οτι ηθελε να μου δημιουργησει προβληματα και δυσκολιες γαι να μην την παραλαβω.....Για αλλα χαρτια ουτε συζητηση....κανενα δικαιωμα να μην εχω ...αι6τησεις ..ουτε κατα διανοια ....
Άβαταρ μέλους
marialekaki
 
Δημοσιεύσεις: 81
Εγγραφή: 24 Ιαν 2009, 01:00


Επιστροφή στο Γενικές απορίες για τους εκπαιδευτικούς

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες