Πίνακας Ελέγχου Συντονιστών ]

Παραξενες συμπεριφορες

Συζητήσεις και απόψεις γενικές.

Παραξενες συμπεριφορες

Δημοσίευσηαπό coraline » 14 Σεπ 2010, 00:54

:wink: Ας με συμβουλευει καποιος.....Απο κακα ..προηγουμενα στο Γραφειο οπου και ανηκω της επαρχιακης πολης ...με τους ντοπιους κατοικους ....ειχα κανει μια φορα αιτηση ΑΠΟΣΠΑΣΗς ΕΚΤΟΣ και ο..προισταμενος επειδη δεν ειμαι ντοπια θεωρησε οτι μου κανει χαρη (!!!!!!!!)....και με αφησε να καταλαβω οτι ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΟΛΗ
Άβαταρ μέλους
coraline
 
Δημοσιεύσεις: 131
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2009, 01:00

ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΕς ΕΜΠΑΙΓΜΟΥ

Δημοσίευσηαπό coraline » 14 Σεπ 2010, 00:57

:cry: Εχω απευθυνθει στους αιρετους και τα πραγματα χειροτερεψαν...το αποκορυφωμα της κακιας τους ειναι οτι ενω τοποθετηθηκα σε ενα σχολειο εστειλαν αναπληρωτες ...για να μου πουν να παρω δρομο..
Άβαταρ μέλους
coraline
 
Δημοσιεύσεις: 131
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2009, 01:00

Η μικροπρεπεια του ..προισταμενου....

Δημοσίευσηαπό coraline » 15 Σεπ 2010, 00:48

:cry: O αιρετος γελουσε απο χαιρεκακια και δεν εκρυβε την ειρωνια του..ναι ...δεν τον ψηφησα και στη θεση μου...η δικαιη τοποθετηση λογω μοριων .....τοποθετουμουνα τελευταια και φυσικα προηγουνταν αλλοι που ειχαν τα λιγοτερα μορια απο μενα :lol: ....τωρα ταχα με τοποθετησαν και ολο υπεραριθμη εβγαινα ....τι να κανω για να γλυτωσω ...να παρω αδεια ....φοβαμαι μη τυχονα και γινει τπτπ χειροτερο
Άβαταρ μέλους
coraline
 
Δημοσιεύσεις: 131
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2009, 01:00

Μια δασκαλα χωρις θεση

Δημοσίευσηαπό marialekaki » 15 Σεπ 2010, 00:59

:wink: Απο το τελευταιο σχολειο που τοποθετηθηκα κριθηκα υπεραριθμη και ουσιαστικα επιθυμει ο προισταμενος τον υποβιβασμο μου και να με μειωνει ....επομενως τωρα δεν υπαρχει σχολειο για μενα ...υπαρχει περιπτωση ..να ερθουν τα πραγματα χειροτερα πχ.να συμβει κατι χειροτερο ...πχ.να με απολυσουν κλπ.
Άβαταρ μέλους
marialekaki
 
Δημοσιεύσεις: 81
Εγγραφή: 24 Ιαν 2009, 01:00


Επιστροφή στο Γενικές απορίες για τους εκπαιδευτικούς

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες