Πίνακας Ελέγχου Συντονιστών ]

ΦΟΒΟς ΑΠΟ ΤΟ ΧΑΣΙΜΟ ΤΗΣ ΟΡΓΑΝΙΚΗΣ

Συζητήσεις και απόψεις γενικές.

ΦΟΒΟς ΑΠΟ ΤΟ ΧΑΣΙΜΟ ΤΗΣ ΟΡΓΑΝΙΚΗΣ

Δημοσίευσηαπό fragile » 05 Ιουν 2011, 15:58

Kαλο Καλοκαιρι σε ολους και καλη επιτυχια σε οποιους θα ανουναποσπασεις για φετος.Ενας φοβος ισως υπερβολικος πλαναται επειτα απο τις συγχωνευσεις υποβιβασμους πολλων σχολειων οπως ολοι ξερουμε.Λυπαμαι γιαυτα που θα γραψω και ευχομαι να διαψευτω :cry: Ακουγονται πολλα ανησυχητικα για ...απολυσεις κλπ εκπαιδευτικων κλπ με το προσχημα της...καταργησης της οργανικης θεσης ....Οπως εχω ξαναδει και αλλες αναρτησεις εδω μεσα κλπ δεν θελω να φανω καχυποπτος .Εχω χασει την οργανικη μου λογω υποβιβασμου του σχολειου ,και εχω δει εδω μεσα και αλλες αναρτησεις που αναφερουν οτι ΧΑΝΕΤΑΙ ΟΝΤΩς Η ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ (του συναδερφου pask συγκεκριμενα ).Εχω τοποθετηθει σαν οργανικα υπεραριθμος ΣΕ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΜΟΡΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΧΩΡΙς ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΔΗΛΩΣΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΤΟΝ Νοεμβριο του 2010.Η τοποθετηση μου σαν Οργανικα Υπεραριθμος εγινε απο το ΠΥΣΠΕ ΤΟΝ Μαιο του 2011 και αναρτηθηκε στην ιστοσελιδα της Δ/νσης μαζι με οσους ηταν υπεραριθμοι επισης.Εχει ισχυ αυτη η τοποθετηση των ΥΠΕΡΑΡΙΘΜΩΝ απο το ΠΥΣΠΕ η οχι επειδη δεν εχω κανει δηλωση τοποθετησης?Ευχαριστω
Άβαταρ μέλους
fragile
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 05 Ιουν 2011, 00:00

Επιστροφή στο Γενικές απορίες για τους εκπαιδευτικούς

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες