Πίνακας Ελέγχου Συντονιστών ]

Πρόβλημα με την ανάληψη υπηρεσίας στο τέλος της χρονιάς

Πρόβλημα με την ανάληψη υπηρεσίας στο τέλος της χρονιάς

Δημοσίευσηαπό stratoula » 26 Μάιος 2013, 00:46

Καλησπέρα. Η πρωτοβάθμια στην οποία ανήκω οργανικά ανακοίνωσε στην ιστοσελίδα της πως οι αποσπασμένοι σε άλλα ΠΥΣΠΕ πρέπει να παρουσιαστούν αυτοπροσώπως στο σχολείο ή στη διεύθυνση να κάνουν ανάληψη υπηρεσίας για να πάρουν το επίδομα παραμεθορίου τους καλοκαιρινούς μήνες. Εγώ κατοικώ σε μικρό νησί (είμαι αποσπασμένη εδώ λόγο συνυπηρέτησης) και μου είναι αδύνατο στις 22-6 που θέλουν αυτοί να είμαι εκεί και λόγο απόστασης αλλά και οικονομικά θέλω το λιγότερο 300 ευρώ. Γνωρίζει κανείς τι γίνεται σε αυτήν την περίπτωση?? Θα δεχτούν την ανάληψη υπηρεσίας ταχυδρομικά (έστω και αν χάσω το επίδομα)??? Το έχει ζητήσει αυτό κάποια άλλη πρωτοβάθμια ή πάλι πρωτοτύπησε η δικιά μας??? Ρώτησα και αιρετό της ΔΟΕ και δεν είχε ιδέα (να μη το σχολιάσω και αυτό).
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
stratoula
 
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: 13 Δεκ 2006, 01:00

Re: Πρόβλημα με την ανάληψη υπηρεσίας στο τέλος της χρονιάς

Δημοσίευσηαπό sabakanwal » 30 Οκτ 2014, 21:14

Ληγει σημερα 30/05/2011 η προθεσμια για συμμετοχη στα Περιφερειακα Συμβουλια .Το εντυπο που χρειαζεται ειναι Πιστοπ[οιητικο Υπηρεσιακων Μεταβολων
Download high quality 642-737 free exam questions - braindumps.com to prepare and Adams State University with oracle certification dumps certification. Also get free demos of University of California, Berkeley for review of MICROSOFT
Άβαταρ μέλους
sabakanwal
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 30 Οκτ 2014, 21:08

Re: Πρόβλημα με την ανάληψη υπηρεσίας στο τέλος της χρονιάς

Δημοσίευσηαπό Markusa » 19 Απρ 2023, 09:59

Η δημοσίευση βρίσκεται προς έγκριση Η δημοσίευση βρίσκεται προς έγκριση

you can contact them by email, but the response time is not fast.
Visit and play octordle
Άβαταρ μέλους
Markusa
 
Δημοσιεύσεις: 0
Εγγραφή: 19 Απρ 2023, 09:56


Επιστροφή στο Διαμαρτυρίες εκπαιδευτικών

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες

cron