Πίνακας Ελέγχου Συντονιστών ]

Αποζημιώσεις για συνοδούς εκπ/κούς στην 3/ήμερη στη Βουλή.

Συζητήσεις και απόψεις γενικές.

Δημοσίευσηαπό skoulina » 02 Μαρ 2011, 01:05

... δεν περίμενα το θέμα να ενδιαφέρει τόσο πολλούς! Έστειλα τους πίνακες σε όσους τους ζήτησαν αλλά επειδή κι εγώ τους βρήκα σε κάποια διεύθυνση Β/θμιας εκπαίδευσης που δεν θυμάμαι, δεν ξέρω αν έχω το δικαίωμα να τους ανεβάσω....

Όσο για τις μονοήμερες η αποζημίωση που προβλέπεται είναι 9,58 ?. Για όσους διανυκτερεύουν σε καράβι πρέπει να υπάρχει άλλη διαδικασία την οποία δεν γνωρίζω.

Πάντως, δεν χάνετε τίποτα να ρωτήσετε και κανέναν καθηγητή Λυκείου (κυρίως). Αυτοί πηγαίνουν εκδρομές εδώ και χρόνια. Κάτι παραπάνω θα γνωρίζουν για το θέμα....


εγώ πάντως συνάδελφοι, που συνόδεψα από Κρήτη εκδρομή στην Αθήνα με δύο διανυκτερεύσεις σε καράβι, πήρα 145 ευρώ το Σεπτέμβρη του επόμενου χρόνου. Ψάξτε το και μην τους χαρίζετε τίποτα!!
Άβαταρ μέλους
skoulina
 
Δημοσιεύσεις: 98
Εγγραφή: 12 Νοέμ 2008, 01:00

Δημοσίευσηαπό sar_ath » 02 Μαρ 2011, 22:35

κι εγώ προσπάθησα να βρω τα δικαιολογητικά αλλά ... Σε παρακαλώ συνάδελφε, αν μπορείς στείλτα και σε μένα! (κακό μπελά βρήκες μάλλον) Ευχαριστώ
Άβαταρ μέλους
sar_ath
 
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2008, 01:00

Δημοσίευσηαπό sar_ath » 02 Μαρ 2011, 22:36

κι εγώ προσπάθησα να βρω τα δικαιολογητικά αλλά ... Σε παρακαλώ συνάδελφε, αν μπορείς στείλτα και σε μένα! (κακό μπελά βρήκες μάλλον) Ευχαριστώ
...Χρειάζεται κι ένα e-mail μάλλον εεε; [email protected]
Άβαταρ μέλους
sar_ath
 
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2008, 01:00

Δημοσίευσηαπό vagelistolis » 04 Μαρ 2011, 17:46

Κοίτα τι μαθαίνει κανείς...Είμαι σίγουρη ότι και στο σχολείο μου δεν γνώριζει κανείς για τις αποζημιώσεις.Θα τους ενημερώσω...Γιατι σ'αυτην τη χώρα ενημερωνόμαστε μόνο για ό,τι είναι να δώσουμε...Για ό,τι είναι να πάρουμε πρέπει νατο ψάχνουμε...
Άβαταρ μέλους
vagelistolis
 
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: 23 Νοέμ 2009, 01:00

Δημοσίευσηαπό shiba24 » 22 Μαρ 2011, 01:45

Συνάδελφοι, όποιος/α έχει χρόνο, ας μου στείλει το σχετικό έντυπο για τη χρηματική αποζημίωση στο mail: [email protected]
Ευχαριστώ..
Άβαταρ μέλους
shiba24
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 04 Σεπ 2009, 00:00

Δημοσίευσηαπό eliva » 22 Μαρ 2011, 23:52

Θα μπορούσες να τα στείλεις και σε μένα; είδα κι εγώ την εγκύκλιο και όταν το ρώτησα μου είπαν ότι προκειται για ψίχουλα... κανονικά δε θα έπρεπε να σε ενημερώνουν από τα γραφεία; Πέρυσι τα χάσαμε και είμαστε από νησί... απίστευτο... Το mail είναι: [email protected]
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!! :D
Άβαταρ μέλους
eliva
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 14 Δεκ 2006, 01:00

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Γενικές απορίες για τους εκπαιδευτικούς

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: airene και 17 επισκέπτες

cron